نخ های نامرئی که جوانی را به ارمغان می آورند

نخ های نامرئی که جوانی را به ارمغان می آورند

همواره با بالا رفتن سن، پوست آدمی دچار تغییراتی شده و چهره با چین و چروک همراه می شود. استفاده از روش مفید ترد لیفت یا لیفت با نخ نامرئی از این امر پیشگیری کرده و برای مدت طولانی فرد را خوش چهره، جوان و امیدوار نگه می‌دارد.

 از این روش جهت کاهش چین و چروک صورت و بدن کاهش قابل توجه خنده و ماریونت لیفت ابرو وگردن و حتی امروزه جهت لیفت و بازوها استفاده می شود.

کارایی کلی این نخ ها تحریک پوست به عنوان یک جسم خارجی و در نتیجه ساخت کلاژن والاستین و فیبروز در طول مسیر نخ میباشد.مولوکلولهای کلاژن و الاستن جدید باعث افزایش قابلیت ارتجاعی پوست شده است و بافت فیبروزه ای جدید ایجاد شده و در اطراف نخ باعث ثبات نسبی و جلوگیری از شل شدن پوست می شود .زمان جذب نخ ها از چنذ ماه تا چنذ سال متغیر اسات وبستکی به ماده ی سازنده و ضخامت نخ دارد.

 « به بین » در راستای خرید مطمئن و بهینه سعی دارد تا واحدهای صنفی موفق را به بهترین شکل ممکن به خریداران معرفی کند تا آنها بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین را برای خرید انتخاب کنند و با عضویت در باشگاه مشتریان « به بین » بتوانند از تبلیغات واحدهای صنفی گوناگون مطلع و بهره مند شوند .

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Blue Red Green Oranges Pink

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top