مزایای به بین برای فروشندگان کالا و خدمات،به بین،اصناف کرمان،کرمان

19 دی 1394
(0 votes)
Author :  

مزایای « به بین » برای مشاغل :

  • رشد در دوران رکود :

بدون شک به عنوان صاحب یک کسب و کار ، شما باید هنگامی ‌که درآمدتان به دلیل نوسانات اقتصادی رو به کاهش است تغییراتی در مخارج و هزینه‌های خود ایجاد کنید . اما این تغییرات نباید منجر به کاهش بودجه بازاریابی شما شود زیرا شما می‌توانید در دوران رکورد از روند آهسته اقتصاد به عنوان یک فرصت استفاده کنید و در پیدا کردن مشتریانی جدید از رقیبان خود (که به دنبال تطبیق خود با متغیرهای کلان اقتصاد هستند) پیشی بگیرید. بازاریابی الکترونیک نه تنها شیوه‌ای رو به رشد برای بازاریابی است بلکه مقرون به صرفه‌ترین راه برای رساندن پیام محصول یا خدمات شما به مشتری است. با استفاده از این روش می‌توانید در دوران رکودی که ارزش پول مدام در حال کاهش است از پول خود برای ایجاد ارزش استفاده کنید.

« به بین » بهترین راه برای بازاریابی الکترونیک را در اختیار شما گذاشته است .

  • خلق مشتریان جدید و تغییر الگوی مصرف :

مشتری رکن اول هر کسب و کار است این جمله واقعاً کار ساز است که (همیشه حق با مشتریست) و به یاد داشته باشید که جذب مشتری جدید وقت و هزینه لازم را می طلبد و مطمئناً معرفی کامل خدمات و کسب و کارتان از طریق « به بین » می تواند یکی از مؤثرترین اقداماتتان در زمینه جذب مشتری جدید به شمار آید . « به بین » به شما استفاده از باشگاه مشتریان عام و معرفی تخفیفات و خدمات ویژه تان به مشتریان جدید را پیشنهاد می کند .

  • جداسازی مشتریان مستمر و وفادار از مشتریان اتفاقی :

حتماً شما هم به مشتریان خاص و وفادارتان بیشتر اهمیت می دهید . به طور مثال ؛ ارائه تخفیفات بیشتر و ... . ما هم بر این موضوع واقفیم و به شما باشگاه مشتریان خاصتان را که در صفحه اختصاصیتان باز می شود را پیشنهاد می دهیم .

  • ارتباط مداوم با مشتری :

بدون شک ارتباط مداوم با مشتری و اطلاع رسانی دقیق به آنها می تواند ضریب نگهداری و جذب مشتریان شما را افزایش دهد . « به بین » با به روز رسانی محتوای صفحه اختصاصی شما و همچنین در اختیار گذاشتن پنلهای ارسال sms و پیام از طریق شبکه های اجتماعی ، این مهم را برای شما محقق می سازد.

 « به بین » در راستای خرید مطمئن و بهینه سعی دارد تا واحدهای صنفی موفق را به بهترین شکل ممکن به خریداران معرفی کند تا آنها بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین را برای خرید انتخاب کنند و با عضویت در باشگاه مشتریان « به بین » بتوانند از تبلیغات واحدهای صنفی گوناگون مطلع و بهره مند شوند .

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Blue Red Green Oranges Pink

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top